January 27, 2024

Czołem Studenci, Uczniowie oraz Rodzice!

Dziś z samego rana Mikołaj i Daniel, czyli co-founders naszego centrum gościnnie wystąpili w poranku Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej .

Przy porannej kawce, usłyszeć mogliście nieco faktów na temat pracy młodych korepetytorów oraz dowiedzieć się, jakie przedmioty cieszą się największą popularnością wśród studentów przed zimową sesją egzaminacyjną.

To już kolejny, po współpracy z Radio Łódź, występ na antenie radiowej i chłopakom chyba podoba się dzielenie pasją do nowoczesnej edukacji z różnorodną gamą odbiorców .

Jeżeli nadal nie znalazłeś swojego kursu przed maturą, egzaminem ósmoklasisty lub przerażającym egzaminem, koniecznie się do nas odezwij - nikogo nie odprawiamy z kwitkiem .