Witamy w Atenie!

W Atenie nie tylko pomagamy w zdobywaniu wiedzy, ale również staramy się być wsparciem i motywacją dla naszych uczniów. Wierzymy, że każdy ma potencjał do rozwoju, dlatego dbamy o indywidualne podejście i dostosowujemy się do potrzeb każdego ucznia. Tu nie tylko pomagamy zdobywać wiedzę, ale również staramy się być wsparciem i motywacją dla naszych uczniów. Wierzymy, że każdy ma potencjał do rozwoju, dlatego dbamy o indywidualne podejście i dostosowujemy się do potrzeb każdego ucznia. W naszej pracy z podopiecznymi przykładamy dużą wagę do szczegółów będących kluczem w osiąganiu zamierzonych sukcesów.

Historia i misja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą, która od 2021 roku koncentruje się na wspomaganiu edukacji. Naszą misją jest pomaganie młodzieży w radzeniu sobie z egzaminami oraz codziennym wyzwaniem nauki. Wśród naszych podopiecznych silnie stawiamy na efektywne techniki uczenia się. Specjalizujemy się w przedmiotach szkolnych takich jak język polski, matematyka, chemia, biologia, fizyka oraz język angielski, ale pomocą służymy również studentom oraz osobom dorosłym.

• Matematyka
  • Język polski
  • Język angielski
  • Fizyka
  • Chemia
  • Biologia

Kadra

Nasz zespół korepetytorów składa się z wykwalifikowanych studentów, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Ich młody wiek pomaga przełamać bariery komunikacyjne między uczniem a nauczycielem. Dzięki temu potrafimy spojrzeć na problemy z innej perspektywy i otworzyć się na rozwój młodych ludzi. Zobacz, kto z nami działa!

Organizacja

Atena powstała z połączenia pomysłów i doświadczeń Mikołaja i Daniela, którzy od roku 2021 są założycielami i głównymi siłami napędowymi centrum. Kiedyś przyjaciele ze szkolnej ławki, a dzisiaj wspólnie działający partnerzy biznesowi. Poza kwestiami naukowymi, możesz popłynąć z nim w rejs, o czym więcej tutaj atenasail.com

Daniel Krzyżański

Młody i ambitny przedsiębiorca, wnosi do Ateny swoje umiejętności z zakresu marketingu i planowania reklam w social mediach. Jest również pasjonatem jazdy na rowerze oraz doświadczonym sternikiem morskim, a jego wizjonerski umysł i zdolności przywódcze sprawiają, że Daniel inspiruje cały zespół Ateny do osiągania nowych wysokości i tworzenia innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych.

Równie zdeterminowany i charyzmatyczny przedsiębiorca, jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Na co dzień Mikołaj zajmuje się dokumentami oraz zapleczem technologicznym firmy. Poza prowadzeniem Ateny, jest również fanem tenisa oraz organizatorem rejsów żeglarskich na całym świecie. Jego szerokie doświadczenie i wiedza stanowią cenną wartość dla naszej firmy.

Dołącz do naszej społeczności i otwórz drzwi do nowych możliwości nauki!

Czekamy na Ciebie! Zespół Atena!